Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

08.02.2017

kanał fischercentrum na YouTube - dołożyliśmy nowe filmy do naszego kanalu na youtube

youtube

12.07.2017

Ampułka RM II - dołożyliśmy nowe produkty do działu : mocowanie chemiczne - nowa inowacyjna ampułka RM II

fis-vl

RM II to kolejny krok do bezpiecznego kotwienia

25.06.2017

Masa FIS VL - dołożyliśmy nowe produkty do działu : mocowanie chemiczne - nwoczesna masa FIS VL w opakowaniu 300 i 410 ml

fis-vl

FIS VL nowa konkurencyjna masa of fischera

28.02.2017

DUOPOWER - dołożyliśmy nowe produkty do działu : mocowanie uniwersalne - inowacyjne kołki DUOPOWER

duopower

DUOPOWER nowy kołek fischera

10.01.2017

Kotwy stalowe - dołożyliśmy nowe produkty do działu : kotwy stalowe - FBS ULTRACUT II śruby do betonu

     • FBS II US/TX łeb na klucz, gniazdo TX 1
     • FBS II US/TX łeb na klucz 2
     • FBS II US/TX łeb stozkowy, gniazdo TX 3

 

02.01.2017

Tarcze - dołożyliśmy nowe produkty do kategorii wiertła i narzędza

tarcza diamentowa fischer fcd septarcza diamentowe fischer fcd sehptarcza garnkowa fischer fcd cestarcza lamelkowe ffd ap

 

16.11.2016

System firestop - uaktualniamy naszą ofertę o system izlocji ogniowej szeroko stosowany na rynku brytyjskim. Elementami systemu są masy pęczniejące, zaprawy, silikony ochronne, opaski i kołnierze do rur oraz system paneli powlekanych. Wkrótce na naszej stronie dokładniej opisane są dwie masy pęczniejącey FiAM i FiGM potrzebne do izolacji ogniowej przy przejściu przez cienkie ściany gdy nie można użyć pianki ochronnej B1. W zasobach www można obejrzeć aprobaty ETA dla obu produktów

FiGM FiAM

 

25.03.2016

Nowe kołki fasadowe do ociepleń ETICS - elementy złożonego systemu izolacji ścian zewnętrznych budynku
( External Thermal Insulation Composite System )

Kołek wkręcany termoz CS 8 Kołek wkręcany termoz CN 8 Kołek 6H-NT
Do materiałow budowlnych kategorii A,B,C,D,E Do materiałow budowlnych kategorii A,B,C,D Do pełnego drewna oraz płyt : OSB, wiórowych, gipsowych zbrojonych

 

 

06.09.2015

Ecotwist super kołek do ocieplenia.Jeden kołek przeznaczony do wszystkich grubości ocieplenia
od 100 - 400 mm, umożliwia optymalną organizację magazynu. Nadaje się do płyt styropianowych i płyt z wełny mineralnej.
Kołek teromoz SX II ecotwist nowe optymalne rozwiązanie dla każdego domu.

24.06.2015

Uwaga nowa promocja 2503, masa FIS VT 380 C w dwóch zestawach :

     • zestaw 1) zawierający 12 sztuk masy FIS VT 380 z 24 mieszalnikami,
     • zestaw 2) zawierający 12 sztuk masy FIS VT 380 z 24 mieszalnikami oraz profesjonalny aplikator.

 

02.06.2015

 

Uwaga nowy produkt : Express Cement Premium. Fischer jako ekspert w technologii mocowania chemicznego postanowił wprowadzić nowy uniwersalny produkt dodatkowy. Aby użyć ją   Nie potrzeba dodawać wody i poświęcać czasu na mieszanie składników. Jest gotowa do natychmiastowego użycia do naprawy fug i pęknięć. Można ją stosować bezpośrednie i daje niewielkie ubytki. Zapewnia czystość w miejscu pracy. Można ją stosować przy każdej pogodzie. Jest dobrze przyczepna do podłoża, nawet w przypadku niewielkiego zawilgocenia. Zapewnia estetyczny wygląd po naprawie. Zawiera wysokiej jakości polimer na bazie wodnej. Efekt końcowy to kolor tradycyjnej zaprawy murarskiej.

25.05.2015

Uaktualniono tabelę porównującą wyroby Fischera i Hilty, aktualizując ją o nowe masy fischera SuperbondPowerbond oraz kotwę tulejową z gwintem wewnętrznym oraz masy Hilti HIT-HY 70, HIT-HY 170, HIT-HY 200 , HIT-HY-270.

22.05.2015

Przy stosowaniu mas iniekcyjnych ogromnym problem jest czas żelowania masy w zależności od temperatury oraz charakteru montażu. Dla ułatwienia Fischer zmienił etykiety na masach FIS V 300 i FIS V 360, wprowadzono czytelny podział rodzaju mas. Zamiast pierwotnego podziału FIS VW ( zima ) , FIS V ( standard ) i FIS VS ( lato ) wprowadzano na rynek nowe etykiety z określeniami FIS VW - HIGH SPEED, FIS V , FIS VS - LOW SPEED

 

 

Taka identyfikacja w łatwy sposób umożliwia zrozumienie różnic miedzy masami. Dla ułatwienia doboru masa w zależności od temperatury i oczekiwanego czasu montażu oraz zamocowania przygotowaliśmy tabelę w dziale porady-techniczne użycie mas w zależności od temperatury ( link aktywny dla zalogowanych użytkowników ).

21.04.2014

Fischer wprowadza na rynek nowy inowacyjny kołek SXRL z długą częścią rozporową, jest to idealne rozwiązanie do głębokiego mocowania w gazobetonie i murach o niskiej wytrzymałości.

04.12.2013

Kotwy tulejowe znalazły szerokie zastosowanie w montażu maszyn i konstrukcji, jednak dotychczas można było je używać tylko z dedykowanymi śrubami i wkrętami do metalu, aby rozszerzyć zastosowanie kotew tulejowych Fischer wprowadził wersję kotwy FH-II oznaczoną FH II-I posiadającą gwint wewnętrznym

 

12.05.2013

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie odnośnie renowacji elewacji ze ścianami wielowarstwowymi firma fischer wprowadza mechaniczną kotwę naprawczą do murów VBS-M , kotwę można użyć bezpośrednio przed montażem ocieplenia, kotwic można w środku cegły jak i w spoinach.

17.03.2013

Firma fischer rozszerzyła zakres stosowania śrub do betonu FBS o nowe zastosowania, przez wprowadzenie do aprobaty nowych średnic Ø12 mm i Ø14 mm oraz długości do 130 mm dla średnicy Ø8 mm, długości do 200 mm dla średnicy Ø10, długości 150 mm dla średnicy Ø12 mm i długości do 160 mm dla średnicy Ø14 mm.

04.03.2013

Fischer wprowadził do sprzedaży nową mocną kotwa do gazobetonu FPX-I z gwintem wewnętrznym i unikalnym rozprężaniem z jednoczesną aprobatę ETA, kotwa może być także  stosowana do mocowania w murach z gazobetonu pokrytych tynkiem. Aprobata dopuszcza montaż z odstępem i podwieszanie elementów, Kotwa posiada odporność ogniową wg normy DIN 4102 (klasa A1).

12.01.2013

Aby przybliżyć nowy konkurencyjny system fischera Superbond FIS SB, przygotowaliśmy osobną witrynę internetową  ( link ) poświęconą tylko temu rozwiązaniu.

13.12.2012

Z przyjemnością informujemy, że w dziale aprobat mamy aneks dla kotew stalowych FWA, przedłużający możliwość stosowania tych popularnych kotew do 31.10.2013.

W związku z panująca pogodą, mamy jak co roku o tej porze, w ofercie masę zimową w łatwych w użyciu opakowaniach 300 ml  - FIS VW 300 T, masę tą zgodnie z aprobata ITB można używać do temp -15°C.

23.11.2012

Fischer wprowadza dwa nowe produkty masa Superbond i Powerbond o rewelacyjnych właściwościach. Więcej informacji w katalogu, w dziale mocowania chemiczne.

16.11.2012

W dziale aprobat dołożyliśmy uaktualnioną ETA dla kotwy FBN - wersja niemiecka, prace nad tłumaczeniem w toku.

02.11.2012

Wprowadzamy do sprzedaży masę FIS VT 300 T, nowe ekonomiczne opakowanie, w dziale aprobat dołożyliśmy aprobatę ETA dla masy FIS VT do betonu niespękanego oraz do murów.

19.10.2012

Uzupełniliśmy podstawowe aprobaty, w przypadku gdyby nie udało się znaleźć odpowiedniej aprobaty proszę o informacje na e-maila : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

17.10.2012

W dniu dzisiejszym udostępniliśmy zalogowanym użytkownikom podstawowe aprobaty dla mocowań chemicznych i kotew stalowych, kolejne aprobaty w przygotowaniu.

08.10.2012

Uruchomiliśmy nową wersję naszego serwisu internetowego. Został odświeżony layout oraz zastosowano nowsze technologicznie rozwiązania umożliwiające rozwijanie serwisu o kolejne funkcjonalności. W niedalekiej przyszłości planujemy dodanie kolejnych modułów przeznaczonych dla zarejestrowanych użytkowników. Będą to: moduł wyszukiwania konkretnych rozwiązań mocowań w oparciu o zadane kryteria takie jak materiał podłoża, rodzaj mocowanego elementu itp.. Dodatkowo planujemy uruchomić moduł zamówień on-line z możliwością śledzenia etapów realizacji, przeglądaniem historii zamówień oraz inne funkcjonalności serwisu.

Jeśli macie Państwo pomysł na kolejne funkcje serwisu lub uwagi do już istniejących, prosimy o kontakt.